Fun Games Παιχνίδια
<

10ο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Σάλας

Σε αργία  η Α' Κατηγορία λόγω Εθνικής ομάδας

Εντατικά συνεχίζεται η προετοιμασία της Εθνικής ομάδας για το προκριματικό τουρνουά, που θα λάβει χώρα στην Ουγγαρία. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να αναβληθεί η 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας την Δευτέρα 08/01/2007.

Έφηβοι (8η αγωνιστική, 07.01.2007)

1ος Όμιλος

Κλειστό Ολύμπιο, 19.00: Πλάτων - Δούκας (Ο αγώνας θα γίνει στις 14.01)
Κηφισιάς, 18.00: Αθήνα 90 - Αίας Παλλήνης
Κλειστό Αγίας Παρασκευής, 16.30:Ολυμπιάδα Αγίας Παρασκευής - Γέρακας
Ρεπό: Κόσμος Β.Π.

2ος Όμιλος
Ανοιχτό Καισαριανής, 18.00: Άρης Βύρωνα - Σαλαμίνα
Footballino, 18.00: Ηλιούπολη - Γυπαετοί Περιστερίου
Σαργκάνης - Μπέριος, 18.00: Ηνίοχος - Εθνικός Αστέρας Καισαριανής
Ρεπό: Μινώταυρος Ταύρου

 

Τζούνιορς, Παμπαίδες και Παίδες (8η αγωνιστική)

Όλοι οι αγώνες ξεκινούν στις 10.30, 11.30, 12.30 αντίστοιχα)

1ος Όμιλος
Champions Γέρακας (17.30, 18.30, 19.30): Αίας Παλλήνης - Γέρακας
Planet Γέρακας: Κόσμος Β.Π. - Πλάτων
Κλειστό Αγ. Παρασκευής (13.30, 14.30, 15.30): Ολυμπιάδα Αγ. Παρασκευής - Δούκας
Ρεπό: Ερμής Ραφήνας

2ος Όμιλος
Κηφισσιάς: Αθήνα 90 - Αστέρας Μενιδίου
Καλλιθέας: Πρωταθλητής Καλλιθέας - Κένταυρος Β.Π.
River Camp Αχαρναί: Γυπαετοί Περιστερίου - Παράδεισος Β.Π.
Γιάννης Παθιακάκης: Γιάννης Παθιακάκης - Ολυμπιακός Καλλιθέας

 

3ος Όμιλος
Απόλλων Γλυφάδας 2: Φοίβος Αργυρούπολης - Εθνικός Αστέρας Καισαριανής
Απόλλων Γλυφάδας 1: Ηλιούπολη - Ερμής Ζωγράφου
Τσακανίκα - Ζωγράφου: Άρης Βύρωνα - Ηνίοχος
Μινώταυρου: Μινώταυρος Ταύρου - Απόλλων Γλυφάδας

4ος Όμιλος
Αίγινας: Μυρμιδών Αίγινας - Σαλαμίνα
Ασύλου Κορυδαλλού: Αετός Κορυδαλλού - ΠΑΟ Φυλής
Puma Aχαρναί: Λέων - Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας
Ρεπό: Πανελευσινιακή

Βαθμολογίες (σε 7 αγώνες)
Τζούνιορ

1ος Όμιλος
1. Γέρακας                  5-1-1   16β.
2. Ολυμπιάδα              5-0-2   15β.
3. Κόσμος Β.Π.           4-2-1   14β.
4. Ερμής Ραφήνας       4-1-2   13β.
5. Δούκας                    2-1-4   7β.
6. Αίας Παλλήνης       1-2-4   5β.
7. Πλάτων                   1-2-4   5β.

2ος Όμιλος
1. Αθήνα 90                             5-1-1   16β.
2. Γιάννης Παθιακάκης           4-3-0   15β.
3. Αστέρας Μενιδίου              4-2-1   14β.
4. Κένταυρος Β.Π.                  4-1-2   13β
5. Πρωταθλητής Καλλιθέας   3-2-2   11β.
6. Παράδεισος Β.Π                 1-2-4   5β.
7. Ολυμπιακός Καλλιθέας      1-1-5   4β.
8. Γυπαετοί Περιστερίου         0-0-7   0β.

3ος Όμιλος
1. Άρης Βύρωνα                      6-0-1   18β.
2. Φοίβος Αργυρούπολης       6-0-1   18β.
3. Ηνίοχος                               6-0-1   18β.
4. Μινώταυρος                        2-2-3   8β
5. Εθνικός Αστέρας                2-1-4   7β.
6. Ηλιούπολη                          1-1-5   4β.
7. Απόλλων Γλυφάδας            2-1-4   1β.*
8. Ερμής Ζωγράφου                0-1-6   1β.
* Ο Απόλλων Γλυφάδας έχει δυο μηδενισμούς και -6βαθμούς.

4ος Όμιλος
1. Πανελευσινιακή      6-0-1   18β.
2. Μυρμιδών Αίγινας  5-0-2   15β.
3. Αετός Κορ.             4-0-3   12β.

4. Λέων                       3-1-3   10β.
5. Άγ. Ανάργυροι Ελ.  3-0-4     9β.
6. ΠΑΟ Φυλής            2-2-3    8β.
7. Σαλαμίνα                 2-1-4    7β.

Παμπαίδες

1ος Όμιλος
1. Κόσμος Β.Π.           6-1-0   19β.
2. Γέρακας                  5-2-0   17β.
3. Δούκας                    5-0-2   15β.
4. Ολυμπιάδα              4-1-2   13β.
5. Πλάτων                   2-1-4     7β.
6. Αίας Παλλήνης       2-1-4     7β.
7. Ερμής Ραφήνας       0-0-7     0β.

2ος Όμιλος
1. Αστέρας Μενιδίου              6-1-0   19β.
2. Γιάννης Παθιακάκης           5-0-2   15β.
3. Κένταυρος Β.Π.                  5-2-0   17β.
4. Αθήνα 90                             3-2-2   11β.
5. Πρωταθλητής Καλλιθέας   3-1-3   10β
6. Ολυμπιακός Καλλιθέας      1-1-5   4β.
7. Παράδεισος Β.Π.                0-1-6   1β.
8. Γυπαετοί Περιστερίου         1-0-6   0β.*
* Οι Γυπαετοί Περιστερίου έχουν ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς

3ος Όμιλος
1. Ηνίοχος                               6-1-0   19β.
2. Άρης Βύρωνα                      5-1-1   16β.
3. Φοίβος Αργυρούπολης       5-0-2   15β.
4. Απόλλων Γλυφάδας            4-1-2   13β.
5. Εθνικός Αστέρας                3-1-3   10β.
6. Ερμής Ζωγράφου                1-0-6    3β.
7. Ηλιούπολη                          1-0-6    3β.
8. Μινώταυρος                        1-0-6    3β.

4ος Όμιλος
1. Αετός Κορρυδαλλού          7-0-0   21β.
2. ΠΑΟ Φυλής                        5-1-1   16β.
3. Μυρμιδών Αίγινας              4-2-1   14β.
4. Σαλαμίνα                             3-1-3   10β.
5. Πανελευσινιακή                  2-1-4   7β.
6. Άγιοι Ανάργυροι Ελ.           2-1-4   7β.
7. Λέων                                   1-0-6   3β.

 

Παίδες

1ος Όμιλος
1. Κόσμος Β.Π.           6-1-0   19β.
2. Δούκας                    6-1-0   19β.
3. Γέρακας                  5-0-2   15β.
4. Αίας Παλλήνης       4-0-3   12β.
5. Ολυμπιάδα              2-0-4     9β.
6. Πλάτων                   2-0-5     6β.
7. Ερμής Ραφήνας       0-0-7     0β.

2ος Όμιλος
1. Γιάννης Παθιακάκης           7-0-0   21β.
2. Αθήνα 90                             6-0-1   18β.
3. Κένταυρος Β.Π.                  4-0-3   12β.
4. Ολυμπιακός Καλλιθέας      4-0-3   12β.
5. Αστέρας Μενιδίου              4-0-3   12β.
6. Παράδεισος Β.Π.                2-0-5    6β.
7. Πρωταθλητής                      1-0-6     3β.
8. Γυπαετοί Περιστερίου         0-0-7   -3β.*
* Οι Γυπαετοί Περιστερίου έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.

3ος Όμιλος
1. Άρης Βύρωνα                      7-0-0   21β.
2. Εθνικός Αστέρας                6-0-1   18β.
3. Φοίβος Αργυρούπολης       4-1-2   13β.
4. Ηνίοχος                               4-0-3   12β.
5. Απόλλων Γλυφάδας            3-0-4   9β.
6. Μινώταυρος                        2-0-5   6β.
7. Ερμής Ζωγράφου                1-1-5   4β.
8. Ηλιούπολη                          0-0-7   -3β.*
* Η Ηλιούπολη έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς.

4ος Όμιλος
1. Μυρμιδών Αίγινας              7-0-0   21β.
2. Αετός Κορυδαλλού                        6-0-1   18β.
3. Πανελευσινιακή                  4-1-2   12β.
4. Σαλαμίνα                             3-1-3   10β.
5. ΠΑΟ Φυλής                        3-1-3   10β.
6. Άγιοι Ανάργυροι Ελ.           2-1-4    7β.
7. Λέων                                   1-0-6    3β.

Ν. Ραπτοδήμος - επιμέλεια Φώτης Μητρόπουλος